ANDRUS - druk na wszystkim

Masz pytania? Zadzwoń: 22 641 03 19

       

Wysoka jakość druku

druk bakteriobójczy

Druk bakteriobójczy

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników oraz klientów!

     

Wydruki bakteriobójcze mają zastosowanie w klinikach, przychodniach, gabinetach stomatologicznych, szpitalach, domach spokojnej starości, żłobkach, przedszkolach, biurach, restauracjach oraz hotelach.

Wydruki bakteriobójcze: tapety, plakaty, naklejki itp.

Szanowni Państwo,
pracujemy dla Państwa, nie tracąc nadziei, że wspólnie przetrwamy pandemię.
Mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo oraz Waszych klientów przedstawiamy wydruk bakteriobójczy!

Dzięki połączeniu specjalnego podłoża Bio Pruf z wydrukiem w technologi UV, otrzymujemy wydruk, który ochroni i zabezpieczy miejsca pracy i wypoczynku przed wszelkimi drobnoustrojami, także KORONAWIRUSEM.

Bio Pruf - Jest to tapeta winylowa na nośniku fizelinowym zawierająca specjalne substancje niszczące drobnoustroje. Jest dostępna w czterech wykończeniach powierzchni: gładka, drobny piasek, tynk i płótno.

Aatramenty SQS / URXNIE zawierają substancji szkodliwych zarówno dla zdrowia, jak i środowiska. Poświadczone to jest certyfikatem Green Guard Gold.

Technologia UV - zadruk wykonujemy atramentami utrwalanymi promieniowaniem UV. Badania naukowe dowodzą, że takie promieniowanie jest doskonałym sposobem dezynfekcji.

Wydruki na podłożu Bio Pruf są dopuszczone do użytku nawet w takich obiektach jak przedszkola, żłobki, sale szpitalne, gabinety lekarskie itp.

     

 


Wszystkie używane przez nas materiały posiadają niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku nawet w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach sanitarno-epidemiologicznych.

Na każdym etapie zachowujemy właściwy reżim higieniczny.

Bio Pruf | Blue wool/ASTM lightfastness standards | GREENGUARD Gold Certification | UV-CURING JET INKS APPROVED BY KONICA MINOLTA

Gwarantujemy:

- doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie,
- dotrzymane krótkie terminy,
- wysoką jakość,
- fachowy montaż,
- wysoką kulturę i profesjonalizm naszych pracowników.

Możecie Państwo powierzyć nam kompleksową realizację - pomiary, projekt, druk, dostawę i montaż.

Więcej szczegółów dotyczących materiałów, w tym próbki oraz certyfikaty, atesty możemy przesłać na życzenie.

Ponadto, w naszej standardowej ofercie znajdziecie Państwo: fototapety, tablice, standy, reklamy świetlne, oklejanie witryn, paneli szklanych, naklejki podłogowe, nadruki UV na szkle i plexie, pcv, dibond, corian, tkaninach, meblach oraz trudnych podłożach(beton), Ecophone, panele akustyczne – foto!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy