ANDRUS - druk na wszystkim

Masz pytania? Zadzwoń: 22 641 03 19

       

Wysoka jakość druku

Naklejki

Drukowanie naklejek reklamowych


Wykonujemy naklejki najwyższej jakości na najróżniejszych materiałach posiadających właściwości samoprzylepne, również bezklejowych (folia adhezyjna, elektrostatyczna, yupo-tako, magnetyczna). W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment naklejek mających różnorodne zastosowanie zarówno jako elementy dekoracyjne jak i reklamowe.
Naklejki świetnie sprawdzają się przy tworzeniu dekoracji wnętrz biur, sklepów czy hal wystawowych. Można je łatwo naklejać praktycznie na każdej powierzchni wykonanej z dowolnego materiału. Możemy wykonać naklejki z odpowiedniej folii łatwo usuwalnej, nie pozostawiającej śladów po oderwaniu, co pozwala na proste usunięcie naklejonych elementów i szybką zmianę dekoracji lub reklamy.
Wykonujemy naklejki z wykorzystaniem nietypowych materiałów. Zastosowanie folii o zwiększonej wytrzymałości pozwala na wykonanie wszelkiego rodzaju naklejek podłogowych i antypoślizgowe z wydrukowaną na nich reklamą. Wykonujemy naklejki drukowane na folii magnetycznej. Ten rodzaj świetnie się sprawdza np. na samochodach i pozwala na szybkie zdjęcie naklejek bez pozostawienia śladów.
Jesteśmy w stanie wykonać każde nietypowe zlecenie według Państwa projektu. W dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorystyce. Podejmujemy się również montażu wykonanych przez nas elementów. Wykonujemy również oklejanie np. witryn sklepowych, samochodów, autobusów itp.

Wiecej o naklejkach zobaczysz na!!!!!!!!!!!
http://www.druknawszystkim.pl/naklejki-warszawa
http://www.druknawszystkim.pl/naklejki-bez-kleju-warszawa
http://www.druknawszystkim.pl/naklejki-podlogowe-warszawa
http://www.druknawszystkim.pl/naklejki-na-szklo
http://www.druknawszystkim.pl/naklejki-magnetyczne-warszawa