ANDRUS - druk na wszystkim

Masz pytania? Zadzwoń: 22 641 03 19

       

Wysoka jakość druku

Druk dla gastronomii

Druk dla gastronomii

Produkcja i druk
materiałów reklamowych
dla branży HoReCa

Wydruki bakteriobójcze, fototapety, naklejki, podkładki, menu


Jadłospisy, wizytówki, prezentery, stojaki, reklamy świetlne, tablice reklamowe, oklejanie witryn.


Nadruk na tkaninach, koszulkach, fartuchach, obrusach, zasłonach itp.

 Skontaktuj się już teraz, kliknij:
539 80 40 80
gastro@andrus.com.pl


W drukarni Andrus zajmujemy się przede wszystkim specjalistycznym drukiem reklamowym. Wysokiej jakości materiały reklamowe pozwalają przedstawicielom różnych branż dotrzeć do swoich klientów, a także kontrahentów. Jedną z branż, z którą współpracujemy bardzo często, jest gastronomia i szeroko pojęta branża HoReCa. Dla restauracji, barów, kawiarni, food-trucków przygotowujemy ulotki reklamowe, menu, szyldy, prezentery i banery reklamowe. Realizujemy również nadruki na fartuchach, opakowaniach na wynos i innego rodzaju materiałach, dzięki których lokalny biznes wyróżnia się na tle konkurencji i buduje świadomość marki.

Druk dla restauracji – przygotujemy dla Ciebie najwyższej jakości materiały promocyjne

Dbając o najwyższą jakość, wykorzystujemy najnowszą technologię druku wielkoformatowego UV z białym atramentem, dzięki któremu możemy zrealizować najbardziej wymagające projekty. Mamy możliwość przygotowania nie tylko najpopularniejszych form reklam, ale także wykonania reklamy na żaluzji i roletach czy podświetlanych prezenterów w mniejszych i większych formatach.

Otwierasz nowy biznes? Planujesz rebranding? Zapraszamy do współpracy! Wspólnie zrealizujemy reklamę zewnętrzną zgodną z identyfikacją wizualną Twojej firmy.